Resmen şov yaptı

Esmer kız resmen şov yaptı….

Bir gün Temel, Dursun ve İskender parkta yürüyüş yapıyormuş. Birden gördükleri bir ilan dikkatlerini çekmiş. İlanda, “Dünya Rekoru Denemesi! En Uzun Mesajı Yaz ve Gönder!” yazıyormuş. Ödül olarak büyük bir altın madalya ve 1000 doların sahibi olacakmış.

Temel hemen fikrini söylemiş: “Arkadaşlar, bu rekoru kırmamız gerekiyor! İkimiz de bir kız arkadaşımıza en uzun mesajı yazalım ve kazanalım.”

Dursun ve İskender bu fikri kabul etmişler. Hemen kız arkadaşlarına mesaj yazmaya başlamışlar. İskender, mesajını yazdıktan sonra 2000 kelimeyi geçtiğini fark etmiş ama sadece 500 doları olan cep telefonu hattıyla göndermek istememiş. Bu yüzden mesajını kısaltmış.

Dursun ise mesajını yazarken 1000 kelimeye bile ulaşamamış. Çünkü Dursun’un kız arkadaşı çok konuşkan değilmiş. Dursun, Temel’in yanına gidip şikayet etmiş: “Temel, bu yarışı kazanamayız. Kız arkadaşım çok az konuşuyor, mesajımı dolduramıyorum!”

Temel cevap vermiş: “Merak etme, benim kız arkadaşım çok uzun konuşuyor. Onunla olan ilişkimizi bir daha düşünebilirim!”

Sonunda Temel, kız arkadaşına tam 5000 kelimelik bir mesaj yazmış ve göndermiş. İskender ve Dursun ise pes etmiş.

Sonuç olarak, Temel büyük bir altın madalya ve 1000 dolarla ödüllendirilmiş. Arkadaşlarına dönüp gülerek demiş ki: “Uzun kız arkadaşlar bazen işe yarar!”

Visited 76 times, 1 visit(s) today

Related Posts

En talihsiz gelin

En talihsiz gelin. İşte Nedeni..

Canlı Yayın Kapandı Sandı, Canlı TV’de Yaptığı Şeyi Görenler Gözlerine İnanamadı

Canlı Yayın Kapandı Sandı, Canlı TV’de Yaptığı Şeyi Görenler Gözlerine İnanamadı

Dilan Polat’ın 6 yılda değişen hayatı!

Dilan Polat’ın 6 yılda değişen hayatı!

Kaza Geliyorum Dedi

Kaza Geliyorum Dedi

Bu karga konuşuyor

Bu karga konuşuyor

Bu düğünü kaçıran pişman olur

Geleneksel düğünler, sevgi, mutluluk ve eğlencenin bir araya geldiği özel anlardır. Ancak bazı düğünler vardır ki, sıradanın çok ötesine geçerek unutulmaz bir deneyim sunarlar. İşte tam da…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir